BIOKOSMETIKA PRO VAŠÍ KRASNOU A ZDRAVOU PLEŤ

 

Stále více lidí v posledních letech propaguje zdravý životní styl s odkazem na návrat k přírodě. Snažíme se omezovat množství syntetických látek, kterými se obklopujeme a hledáme jejich přirozené alternativy. V kosmetickém světě na tento trend


 Prodej bio kosmetiky   striktním omezováním množství chemických látek, které náš organismus přijímá z kosmetických produktů skrz kůži. Přírodní kosmetika ve svých produktech výrazně redukuje množství syntetických látek, zatímco certifikovaná BIO kosmetika (nebo také organická kosmetika) takové látky zcela vylučuje a nahrazuje je přírodními složkami, což zpravidla dokazují některým z certifikátů.

BIO kosmetika – o co vlastně jde?

Označení BIO, s kterým se už běžně setkáváme při nákupu potravin, postupně proniká i do dalších oblastí našeho života. Slovo BIO, odvozené z řeckého βίος (= život), odkazuje na soulad s přírodou, a právě v tomto duchu se nese i výroba BIO produktů. V praxi to znamená především ohleduplnost k životnímu prostředí, přirozenost a šetrné využívání přírodních zdrojů.

Výhody BIO kosmetiky

Vedle toho, že nezatěžuje životní prostředí, má BIO kosmetika i blahodárný vliv na lidskou pokožku. Díky kvalitním rostlinným složkám obsahuje velké množství vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek, které dokážou přirozeně stimulovat pokožku a všechny její funkce. Vzhledem k absenci syntetických přísad minimalizuje riziko alergických reakcí, bývá výborně tolerována a je vhodná i pro citlivou a dětskou pokožku.

Jak přírodní a BIO kosmetiku poznáte?

Spolehlivě odhalit přírodní a BIO kosmetiku může být docela těžké. Na rozdíl od BIO potravin totiž v Evropské unii ani v České republice zatím neexistuje žádná jednotná norma pro určování kritérií přírodní a BIO kosmetiky. I když výrobce označí svůj produkt jako přírodní, neznamená to, že při výrobě nebylo použito syntetických látek nebo že nebyl testován na zvířatech. Spolehlivým ukazatelem toho, do jaké míry je produkt přírodní, je jeho složení a dále potom potvrzení v podobě certifikátu. Certifikace jsou výrobcům udělovány nezávislými organizacemi po splnění všech nastavených kritérií, které se pro jednotlivé typy můžou lehce měnit.

 

 


 

 

 

 

Provozovatel:
Ludmila Novotná
U stadionu 283
59501 Velká Bíteš
tel :731524937 drogerie-zm@seznam.cz Proč nakupovat u nás ?

- Zboží skladem , expedice nejpozději do 24 hodin

- Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

V naší nabídce najdete Bio produkty pro Vaší pokožku např. pleťové krémy, léčivé pleťové oleje, soli pro relaxační koupele, ekologické bambusové kartačky pro dospělé i děti, bio plejíčky pro děti i miminka, bio deo parfémy, bio dámské toaletní vody příjemných vůní, přírodní kosmetiku Vegan, ale také i kosmetiku pro muže.

Náš internetový e-shop je také zaměřený na ekologocké čístící a prací prostředky, které jsou šetrné k přírodě i k Vašemu zdraví.

Všechny produkty jsou zaměřené v Bio kvalitě.
kapka rosy..