BIOKOSMETIKA PRO VAŠÍ KRASNOU A ZDRAVOU PLEŤ

AJURVEDSKÁ KOSMETIKA

BIO KOSMETIKA

 o co vlastně jde?

Označení BIO, s kterým se už běžně setkáváme při nákupu potravin, postupně proniká i do dalších oblastí našeho života. Slovo BIO, odvozené z řeckého βίος (= život), odkazuje na soulad s přírodou, a právě v tomto duchu se nese i výroba BIO produktů. V praxi to znamená především ohleduplnost k životnímu prostředí, přirozenost a šetrné využívání přírodních zdrojů.

Výhody BIO kosmetiky

Vedle toho, že nezatěžuje životní prostředí, má BIO kosmetika i blahodárný vliv na lidskou pokožku. Díky kvalitním rostlinným složkám obsahuje velké množství vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek, které dokážou přirozeně stimulovat pokožku a všechny její funkce. Vzhledem k absenci syntetických přísad minimalizuje riziko alergických reakcí, bývá výborně tolerována a je vhodná i pro citlivou a dětskou pokožku.

Jak přírodní a BIO kosmetiku poznáte?

Spolehlivě odhalit přírodní a BIO kosmetiku může být docela těžké. Na rozdíl od BIO potravin totiž v Evropské unii ani v České republice zatím neexistuje žádná jednotná norma pro určování kritérií přírodní a BIO kosmetiky. I když výrobce označí svůj produkt jako přírodní, neznamená to, že při výrobě nebylo použito syntetických látek nebo že nebyl testován na zvířatech. Spolehlivým ukazatelem toho, do jaké míry je produkt přírodní, je jeho složení a dále potom potvrzení v podobě certifikátu. Certifikace jsou výrobcům udělovány nezávislými organizacemi po splnění všech nastavených kritérií, které se pro jednotlivé typy můžou lehce měnit.

ONLYBIO

Za značkou OnlyBio stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých. U všech produktů garantuje obsah minimálně 99 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů. Pyšní se certifikací EcoCert - Cosmos Natural a zakládají si na unikátní technologii biorafinace surfaktinu z řepky.

ONLYECO


Za značkou OnlyEco stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí šetrné a precizní čistící prostředky do domácnosti. 

V kořenech této značky se ukrývá příběh velkého procitnutí. O tom, jak lidé pracující 20-30 let ve vedoucích pozicích tradičních kosmetických, technologických a biochemických firem, vložili své cenné dovednosti a zkušenosti do něčeho, co má smysl. Sami z první ruky poznali, jak škodlivý dopad na životní prostředí i zákazníky samotné mají tradiční kosmetické přípravky.
RAW 

PRODUKTY značky SENSE COCO je držitelem národní a evropské BIO značky a certifikace VEGAN. Také náš hlavní obchodní partner ze Srí Lanky je držitelem americké národní certifikace USDA Organic, udělované podle kritérií pro ekologické zemědělství. Cílem této federální organizace je podpora obchodu, zemědělské ekologické výroby a venkovských komunit, dálochrana životního prostředí, zajištění bezpečnosti potravin a také utišení hladu v některých oblastech světa.

SENSE COCO s.r.o. je nově vzniklá společnost, která přichází na český trh s kompletní  produktovou řadou kvalitních BIO potravin z kokosu. Jsou v RAW kvalitě, bezpečné a přínosné pro lidské zdraví.

Raw produkty značky Sense Coco