SHAOLINSKÁ NÁPLAST

 

SHAOLIN NÁPLAST

S některým typem bolestí pohybového aparátu se setká během svého života prakticky každý člověk. Typické je to hlavně pro střední a starší věkové kategorie, kdy člověka provází další chronická onemocnění. Dlouhodobé užívání nesteroidních antirevmatik bývá často zatíženo nežádoucími účinky (poškození sliznice žaludku a dvanáctníku, postižení jater, ledvin, krvetvorby či alergické projevy). Navíc se jejich užíváním nedosahuje komplexního léčebného působení. Čínská bylinná náplast představuje alternativu tišení bolestí nefarmakologickou cestou, čehož si zvláště cenní lidé s více různými onemocněními, či lidé preferující některá z přírodních léčiv.

Náplast samozřejmě neovlivňuje morfologické patologie (kostní výrůstky, výhřez ploténky), ale svým antiedematózním (proti otoku) působením upravuje nervové podráždění a díky vyvolané myorelaxaci napomáhá k odstranění blokád. Příznivě ovlivňuje regeneraci svalové, vazivové a nervové tkáně a tím působí nejen na odstranění bolestivosti, ale i na vyvolávající příčinu. Aplikace náplasti zlepšuje stav po poranění a opakovaně namáhaných partií (sport, jednostranná zátěž), čímž působí preventivně proti bolestivým syndromům těchto oblastí. Používání náplasti je vhodným doplňkem jiných léčebných postupů.

Složení extraktu: Sinapis alba seed, Achyranthes bidentata, Drynaria fortunei rhizome, Dipsacus asperoides root, Acanthopanax gracilistylus bark, Piper kadsura stem, Scutellaria indica, Kummerowia striata, Croton crassifolius root, Angelica pubescens f. biserrata root, Eucommia ulmoides bark, Carthamus tinctorius flower, Sparganium stoloniferum tuber, Cinnamomum cassia bark, Piper nigrum fruit, Panax notoginseng root, Camphorum.

Dávkování: Pro vnější použití. Na určené místo. Po odstranění ochranné folie se náplast přiloží na suchou kůži v postižené oblasti a nechá se působit 24 hodin. Mírné zarudnutí kůže není na závadu. Nepřikládat na otevřená poranění. Použití lze opakovat po pár hodinách „provětrání" kůže, kam náplast lepíme opakovaně.

Upozornění: není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, nepřikládat na poraněnou kůži a otevřené rány. Nepoužité náplasti je třeba dobře zabalit, aby nedošlo k vysychání.