Vítejte v internetovém obchodě Svěžest a mládí,

V naší nabídce najdete Bio  produkty pro Vaší pokožku např. pleťové krémy, léčivé pleťové  oleje, soli pro relaxační koupele,  ekologické bambusové kartačky pro dospělé i děti, bio plejíčky pro děti i miminka, bio deo parfémy, bio dámské toaletní vody příjemných vůní, přírodní kosmetiku Vegan, ale také i kosmetiku pro muže.

Náš internetový e-shop je také zaměřený na  ekologocké čístící a prací prostředky, které jsou šetrné k přírodě i k Vašemu zdraví.

Všechny produkty jsou zaměřené v Bio kvalitě.

Komerční čistící prostředky obsahují mnoho toxických chemických látek, které mohou naše zdraví poškodit. Mohou způsobovat bolesti hlavy, závratě, záněty dýchacích cest, dráždit oči a pokožku a dokonce i pokles krevního tlaku. 

S našimi přípravky se těchto potíží nejen vyvarujete, ale Vaše pokožka nebude vysušená a podrážděná. Najdete zde přípravky na mytí oken, nádobí, podlah, ekologické prací prostředky , které jsou šetrné k Vaší domácnosti, ekologické babusové zubní kartáčky pro dospělé i děti, kosmetiku, která neobsahuje parabeny, ledové deodoranty, které neobsahují hliník ale také přírodní dámské toaletní vody, které jsou obohaceny o Aloe Vera.

Zdravým životním stylem v poslední době žije čím dál více lidí, stoupá zájem o zdravou stravu i nejrůznější druhy pohybu, a lidé se stále více zajímají o nákup čerstvých surovin, ideálně v BIO kvalitě. Pečovat o vlastní tělo je sice velmi důležité, avšak nesmíme zapomínat ani na přírodu a naši planetu a chovat se k ní ohleduplně. K tomu kromě třídění odpadu a šetření energie patří také ekologická drogerie, za jejíž používání vám poděkuje jak životní prostředí, tak v případě kosmetiky i vaše pleť.

Proč  používat ekologické čisticí prostředky ve Vaší domácnosti ?

                                        

1. Nezpůsobují alergie

To, že ekologické čisticí prostředky nezpůsobují alergie, ocení každý člověk a to i v případě, že momentálně netrpí žádným alergickým onemocněním. Alergie je přehnaná reakce imunitního systému na běžný podnět a může se vyvinout i v dospělosti. Obzvláště klíčové a dobré je používání ekologických čisticích prostředků v domácnostech s malými dětmi nebo všude tam, kde žijí lidé trpící na některé druhy alergií. Zatěžovat organizmus ještě používáním nevhodných čisticích přípravků, které jsou plné chemie, rozhodně není dobrou volbou.

 

2. Neznečišťují vodu

Ekologické čisticí prostředky obsahují látky, které jsou snadno odbouratelné a rozložitelné do bezpečných složek. Čističky odpadních vod si s nimi umí poradit a není žádný problém odbourat je z vodního zdroje. Oproti tomu klasické komerční chemické přípravky jsou plné nejrůznějších sloučenin, jejichž úplně rozklad na chemicky nezávadné jednotky většinou není možný a zanechávají za sebou poměrně výraznou ekologickou stopu. Myslete na to, že i když se to na první pohled nezdá, zásoby vody na zemi jsou omezené a pokud jí budeme neustále znečišťovat, za chvíli může dojít.

 

3. Hodí se pro praní všech materiálů

Ekologické prací prášky jsou stejně účinné, jako ty klasické. Hodí se pro praní všech materiálů, od bavlny, přes hedvábí až po vlnu. Mají stejnou účinnost a hravě si poradí s celou řadou skvrn a znečištění. V kombinaci s ekologickými avivážemi nebo máchadly dosáhnete dokonalého výsledku a to i přes nízké nároky na životní prostředí.

 

4. Výrobky určitě nebyly testované na zvířatech

Při koupi ekologicky šetrných čisticích prostředků máte jistotu, že nebyly testované na zvířatech. Pokud by tomu totiž tak bylo, nemohly by se pyšnit přívlastkem ekologický a nemohla by na nich být uváděna známka zajišťující šetrnost k životnímu prostředí.

 

5. Stejná účinnost

Jedním z důvodů, proč si pořídit raději ekologické čisticí prostředky je fakt, že mají stejnou účinnost jako jejich chemicky horší varianty. Dokážou vykouzlit stejně krásně čistou domácnost a to navíc s minimální ekologickou stopou za vaším počínáním.

 

6. Odstraňují bakterie a plísně

Většina ekologicky šetrných přípravků na čištění domácnosti je dostatečně silná, aby si hravě poradila s bakteriemi nebo plísněmi. Čistění toalety nebo odpadu není žádný problém a po vyčištění budete mít jistotu hygienické čistoty a navíc i nezávadnosti přípravku, který jste právě použili. To jsou hned dva pozitivní důvody v jednom.

 

7. Neobsahují chlór

Chlór a jeho sloučeniny používané v běžných čisticích prostředcích jsou velmi náročné na odbourávání, což se mnohdy nedaří a chlor se tak hromadí a je velmi těžké se ho zbavit bez následků, které by se projevily na okolním životním prostředí. U ekologických čisticích prostředků se tohle nestává. Chlor neobsahují, což je důvodu jejich snadné odbouratelnosti a možnosti získat skvělou čistou domácnost bez nutnosti používat velmi silné a problematicky rozložitelné přípravky, které mohou být potenciálně škodlivé i pro lidské zdraví.

 

8. Sortiment pro celou domácnost

Mezi ekologickými čisticími prostředky najdete téměř vše. Od přípravku pro čištění odpadu, přes prostředek na mytí nádobí, univerzální čističe, až po prášky na praní nebo aviváže. Celý váš arzenál přípravků pro dokonalé vyčištění domácnosti může být přírodní a ekologicky šetrný. Je to pouze vaše volba. V každé lepší drogerii najdete i oddělení s ekoligcky šetrnými čisticími prostředky.

 

9. Příjemná přírodní vůně

Žádné těžké aroma nebo nepříjemně silné a umělé vůně. Ekologické čisticí prostředky bývají doplněny o jemné přírodní vůně. Může se jednat o esence nebo výtažky z rostlin nebo jiných složek přírodního původu. Po úklidu zanechají příjemnou a jemnou stopu a váš domov se hned stane o něco útulnějším a příjemnějším.

 

10. Pro dobrý pocit, že děláte něco pro životní prostředí

Velkou roli, proč si někteří lidé pořizují ekologické čisticí prostředky, hraje i fakt, že prostě chtějí udělat něco dobrého pro planetu, na které žijí. Uvědomují si problémy a závažnost celé situace okolo neustále se zhoršující situace se znečišťováním životního prostředí. Není jim lhostejný osud přírody okolo nich a chtějí zachovat dobré podmínky pro žití i pro budoucí generace.Když si tohle uvědomí každý, společně možná dokážeme zvrátit negativní výsledky lidské činnosti na planetě a vrátit jí alespoň trochu z její původní rovnováhy, bez které bychom tu ani nebyli. Myslete na to a kromě třídění odpadu, využívání hromadných dopravních prostředků a dalšími šetrnými opatřeními, si pořiďte i prostředky šetrné k životnímu prostředí.

Prodáváme přes e-shop.
Těšíme se na Vaší návštěvu.
 

Provozovatel:
Ludmila Novotná
U stadionu 283
59501 Velká Bíteš
tel :731524937 drogerie-zm@seznam.cz Proč nakupovat u nás ?

- Zboží skladem , expedice nejpozději do 24 hodin

- Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

V naší nabídce najdete Bio produkty pro Vaší pokožku např. pleťové krémy, léčivé pleťové oleje, soli pro relaxační koupele, ekologické bambusové kartačky pro dospělé i děti, bio plejíčky pro děti i miminka, bio deo parfémy, bio dámské toaletní vody příjemných vůní, přírodní kosmetiku Vegan, ale také i kosmetiku pro muže.

Náš internetový e-shop je také zaměřený na ekologocké čístící a prací prostředky, které jsou šetrné k přírodě i k Vašemu zdraví.

Všechny produkty jsou zaměřené v Bio kvalitě.
kapka rosy..