Náš internetový e-shop Svěžest a mládí,

je  zaměřený na produkty v BIO kvalitě mezi naší nabídku také patří   ekologocké čístící a prací prostředky, které jsou šetrné k přírodě i k Vašemu zdraví.

Všechny produkty jsou zaměřené v Bio kvalitě.

V naší nabídce najdete Bio  produkty pro Vaší pokožku např. pleťové krémy, léčivé pleťové  oleje, soli pro relaxační koupele,  bio deo parfémy, bio dámské toaletní vody příjemných vůní, přírodní kosmetiku Vegan, ale také i kosmetiku pro muže.

Komerční čistící prostředky obsahují mnoho toxických chemických látek, které mohou naše zdraví poškodit. Mohou způsobovat bolesti hlavy, závratě, záněty dýchacích cest, dráždit oči a pokožku a dokonce i pokles krevního tlaku. 

S našimi přípravky se těchto potíží nejen vyvarujete, ale Vaše pokožka nebude vysušená a podrážděná. Najdete zde přípravky na mytí oken, nádobí, podlah, ekologické prací prostředky , které jsou šetrné k Vaší domácnosti, ekologické babusové zubní kartáčky pro dospělé i děti, kosmetiku, která neobsahuje parabeny, ledové deodoranty, které neobsahují hliník ale také přírodní dámské toaletní vody, které jsou obohaceny o Aloe Vera.

Zdravým životním stylem v poslední době žije čím dál více lidí, stoupá zájem o zdravou stravu i nejrůznější druhy pohybu, a lidé se stále více zajímají o nákup čerstvých surovin, ideálně v BIO kvalitě. Pečovat o vlastní tělo je sice velmi důležité, avšak nesmíme zapomínat ani na přírodu a naši planetu a chovat se k ní ohleduplně. K tomu kromě třídění odpadu a šetření energie patří také ekologická drogerie, za jejíž používání vám poděkuje jak životní prostředí, tak v případě kosmetiky i vaše pleť.          

Prodáváme přes e-shop.
Těšíme se na Vaš nákup.